ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Αγαπητοί Γονείς – Κηδεμόνες.

Με χαρά σας προσκαλούμε στις εκδηλώσεις του σχολείου μας που θα γίνουν την Τρίτη 19 Δεκεμβρίου 2023 και συγκεκριμένα ως εξής:

Α) Στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή που θα γίνει στην αίθουσα εκδηλώσεων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Σταυρούπολης στις 12:45-13:30 μ.μ.

Β) Στην ενημέρωση για την επίδοση των μαθητών/τριών που θα γίνει στο χώρο του σχολείου μεταξύ των ωρών 14:00 και 16:00 μ.μ.

Γ) Στο Χριστουγεννιάτικο BAZAAR που διοργανώνει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων σε συνεργασία με το 15μελές Συμβούλιο του Σχολείου, τις ημέρες ΤΡΙΤΗ 19-ΤΕΤΑΡΤΗ 20 –ΠΕΜΠΤΗ 21-12-2023.

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι το σχολείο συγκεντρώνει τρόφιμα (μακαρόνια, φακές, φασόλια, ρύζι, αλεύρι κα) για το συσσίτιο του Ι. Ν. Αγίου Ελευθερίου.

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Καθηγητών

του 3ου Γυμνασίου Σταυρούπολης