Αρχείο μηνός Δεκέμβριος 2023

Χρόνια Πολλά

Καλά Χριστούγεννα

Υγεία, Πρόοδο

και ευτυχισμένο το νέο έτος 2024!

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Αγαπητοί Γονείς – Κηδεμόνες.

Με χαρά σας προσκαλούμε στις εκδηλώσεις του σχολείου μας που θα γίνουν την Τρίτη 19 Δεκεμβρίου 2023 και συγκεκριμένα ως εξής:

Α) Στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή που θα γίνει στην αίθουσα εκδηλώσεων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Σταυρούπολης στις 12:45-13:30 μ.μ.

Β) Στην ενημέρωση για την επίδοση των μαθητών/τριών που θα γίνει στο χώρο του σχολείου μεταξύ των ωρών 14:00 και 16:00 μ.μ.

Γ) Στο Χριστουγεννιάτικο BAZAAR που διοργανώνει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων σε συνεργασία με το 15μελές Συμβούλιο του Σχολείου, τις ημέρες ΤΡΙΤΗ 19-ΤΕΤΑΡΤΗ 20 –ΠΕΜΠΤΗ 21-12-2023.

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι το σχολείο συγκεντρώνει τρόφιμα (μακαρόνια, φακές, φασόλια, ρύζι, αλεύρι κα) για το συσσίτιο του Ι. Ν. Αγίου Ελευθερίου.

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Καθηγητών

του 3ου Γυμνασίου Σταυρούπολης

Χριστουγεννιάτικες εργασίες και ευχές των μαθητών μας

Οι μαθητές και οι μαθήτριες του 3ου Γυμνασίου Σταυρούπολης σας εύχονται

“Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το νέο έτος”.

Πατήστε στην παρακάτω εικόνα για να διαβάστε τις ευχές μας.

Ελπίζουμε όλες να πραγματοποιηθούν!!!