ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ

1      ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ         ΠΕ07    ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ , ΙΣΤΟΡΙΑ  Α1 &

PROJECT:  A1 – Γ_ΣΕΠ

2      ΖΕΒΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                 ΠΕΟ1   ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  Α-Β-Γ

ΙΣΤΟΡΙΑ  Γ1-Γ2

3    ΚΑΡΥΔΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ             ΠΕΟ2         ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

Β1-Β2-Β3

4     ΚΥΡΚΟΣ ΗΛΙΑΣ                 ΠΕ1101   ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
5     ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ            ΠΕΟ6       ΑΓΓΛΙΚΑ
6     ΜΑΝΩΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ              ΠΕ02

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ   Α1-Α2

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ       Α1-Α2-Α3

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  Α1-Α2-Α3

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ    Β3

7     ΜΗΛΗ ΕΛΕΝΗ                       ΠΕ19  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

Α1-Α2-Α3-Β2

8    ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ      ΠΕ03       ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  Β-Γ
9    ΠΕΤΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ       ΠΕ02

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  Γ1-Γ2

ΑΡΧΑΙΑ   ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ           Γ1-Γ2

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Γ1-Γ2

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ           Β3

PROJECT       Γ_ΤΟΠΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

10  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ       ΠΕ0401        ΦΥΣΙΚΗ      Α-Β-Γ
11  ΧΑΤΖΗΑΥΓΕΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ           ΠΕ0405     ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ  Α-Β &

ΒΙΟΛΟΓΙΑ  Γ

12  ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ               ΠΕ02

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  Α1-Α2-Α3

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ   Α3

ΙΣΤΟΡΙΑ                                    Α2-Α3

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ    Β3

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ         Γ1-Γ2

13  ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ1208

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  Α-Β-Γ

ΧΗΜΕΙΑ  Β1- Β2-Β3

PROJECT  Α2, Β1, Γ-αειφορική ανάπτυξη

14     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΙΟΝΑΣ       ΠΕ20

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ   Β-Γ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ      Α1-Α2

15    ΚΑΡΓΙΩΤΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       ΠΕ20

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ   Α3

16    ΜΠΑΛΟΥΚΤΣΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ       ΠΕ0801

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ  Α,Β,Γ

17    ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΥΒΕΛΗ     ΠΕ11

ΟΙΚΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ  Α,Β

18    ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ      ΠΕ05

ΓΑΛΛΙΚΑ     Α-Β-Γ

ΙΣΤΟΡΙΑ       Β1-Β2-Β3

19    ΠΑΠΠΑ  ΜΑΡΙΑ              ΠΕ02-50

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΝΤΑΞΗΣ

20    ΧΟΥΜΚΟΣΛΗΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΠΕ04-50

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ-ΦΥΣΙΚΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΝΤΑΞΗΣ

21    ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΠΕ02-50

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ   ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ

22    ΠΑΡΑΣΧΟΥ  ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ   ΠΕ03-50

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ

 

Αναρτήθηκε από Μήλη Ελένη