ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Α1   ΜΑΝΩΛΗ   ΑΣΗΜΙΝΑ

Α2   ΧΑΤΖΗΑΥΓΕΡΗ  ΕΥΓΕΝΙΑ

Β1  ΖΕΒΕΛΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

Β2  ΚΑΡΥΔΑ   ΠΑΣΧΑΛΙΑ

Β3  ΣΥΒΡΗΣ  ΒΕΡΓΗΣ

Γ1  ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Γ2  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Γ3  ΣΥΒΡΗΣ  ΒΕΡΓΗΣ

Αναρτήθηκε από Μήλη Ελένη στις 17/09/2016

 

 

Α1   ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Α2   ΜΑΝΩΛΗ   ΑΣΗΜΙΝΑ

Α3   ΖΕΒΕΛΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

Β1  ΚΑΡΥΔΑ   ΠΑΣΧΑΛΙΑ

Β2  ΧΑΤΖΗΑΥΓΕΡΗ  ΕΥΓΕΝΙΑ

Β3  ΨΩΜΙΑΔΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ

Γ1  ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Γ2  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναρτήθηκε από Μήλη Ελένη στις 11/11/2015

ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ

1      ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ         ΠΕ07    ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ , ΙΣΤΟΡΙΑ  Α1 &

PROJECT:  A1 – Γ_ΣΕΠ

2      ΖΕΒΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                 ΠΕΟ1   ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  Α-Β-Γ

ΙΣΤΟΡΙΑ  Γ1-Γ2

3    ΚΑΡΥΔΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ             ΠΕΟ2         ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

Β1-Β2-Β3

4     ΚΥΡΚΟΣ ΗΛΙΑΣ                 ΠΕ1101   ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
5     ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ            ΠΕΟ6       ΑΓΓΛΙΚΑ
6     ΜΑΝΩΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ              ΠΕ02

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ   Α1-Α2

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ       Α1-Α2-Α3

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  Α1-Α2-Α3

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ    Β3

7     ΜΗΛΗ ΕΛΕΝΗ                       ΠΕ19  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

Α1-Α2-Α3-Β2

8    ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ      ΠΕ03       ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  Β-Γ
9    ΠΕΤΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ       ΠΕ02

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ  Γ1-Γ2

ΑΡΧΑΙΑ   ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ           Γ1-Γ2

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Γ1-Γ2

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ           Β3

PROJECT       Γ_ΤΟΠΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

10  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ       ΠΕ0401        ΦΥΣΙΚΗ      Α-Β-Γ
11  ΧΑΤΖΗΑΥΓΕΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ           ΠΕ0405     ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ  Α-Β &

ΒΙΟΛΟΓΙΑ  Γ

12  ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ               ΠΕ02

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  Α1-Α2-Α3

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ   Α3

ΙΣΤΟΡΙΑ                                    Α2-Α3

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ    Β3

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ         Γ1-Γ2

13  ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΠΕ1208

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ  Α-Β-Γ

ΧΗΜΕΙΑ  Β1- Β2-Β3

PROJECT  Α2, Β1, Γ-αειφορική ανάπτυξη

14     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΙΟΝΑΣ       ΠΕ20

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ   Β-Γ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ      Α1-Α2

15    ΚΑΡΓΙΩΤΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       ΠΕ20

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ   Α3

16    ΜΠΑΛΟΥΚΤΣΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ       ΠΕ0801

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ  Α,Β,Γ

17    ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΥΒΕΛΗ     ΠΕ11

ΟΙΚΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ  Α,Β

18    ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ      ΠΕ05

ΓΑΛΛΙΚΑ     Α-Β-Γ

ΙΣΤΟΡΙΑ       Β1-Β2-Β3

19    ΠΑΠΠΑ  ΜΑΡΙΑ              ΠΕ02-50

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΝΤΑΞΗΣ

20    ΧΟΥΜΚΟΣΛΗΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΠΕ04-50

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ-ΦΥΣΙΚΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΝΤΑΞΗΣ

21    ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΠΕ02-50

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ   ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ

22    ΠΑΡΑΣΧΟΥ  ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ   ΠΕ03-50

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ

 

Αναρτήθηκε από Μήλη Ελένη